A&A kilka słów o nas i blogu

Festiwal Opener plaza

Cześć wszystkim!

Dwoje młodych ludzi mieszkających w dużym mieście postanowiło założyć bloga… Tak to właśnie my A&A, jesteśmy tacy jak wy i raczej nic szczególnego nas nie wyróżnia. Ale być może właśnie to, że jesteśmy tacy jak wy sprawi, że zostaniecie z nami na dłużej.

Blog o wsi, mieście, technologii, rozrywce?

Na blogu będziemy poruszać różne tematy i relacjonować/recenzować wydarzenia, nowe miejsca w Poznaniu ale także nawiązując do nazwy tego bloga będziemy pisać o naszych wypadach poza miasto. Chociaż niestety tych ostatnio jest mniej ze względu na dużą ilość zajęć, które generuje nam miasto. I to właśnie od naszego miast musimy czasami odpocząć, dlatego będziemy relacjonować wycieczki w dzikie Bieszczady, piękne Tatry, czy nad nasze polskie piaszczyste plaże.

Festiwal, plaża i miejski detoks – czyli co czeka nas w najbliższym czasie

Jeżeli wspomnimy o tym, że wyjeżdżamy na Opene’r to stwierdzicie, że co to ma za związek z miejskim detoksem skoro pchamy się w tłum ludzi… Cóż na same koncerty nie idziemy po to żeby odpocząć a żeby dobrze się bawić i z sentymentu bo to właśnie Opener zbliżył nas do siebie. Postaramy się jak najlepiej zrecenzować całą imprezę jak i pojedyncze koncerty, na których będziemy. Z wyczerpujących koncertów będziemy wracać do małej miejscowości, w której znaleźliśmy nocleg i tam oddamy się miejskiemu detoksowi na małej plaży wolnej od tłumów i murów chińskich w postaci parawanów- przynajmniej taką mamy nadzieję.

5 dni pełnych wrażeń a później?

Później wrócimy do rzeczywistości. czyli do miasta, w którym pracujemy. Być może odwiedzimy jakieś ciekawe miejsca w Poznaniu i dodamy na bloga odpowiednią recenzję. Na pewno poszukamy lokalnych atrakcji, które być może, kiedyś umilą wam popołudnie i zachęcą do częstszego odwiedzania bloga i czytania o atrakcjach w naszym regionie.

Jeżeli dotrwałaś/eś do końca tego wpisu to bardzo Ci dziękuję i mam nadzieję, że odwiedzisz nasz blog w najbliższym czasie z niecierpliwością czekając na nasze pierwsze posty w formie recenzji. Tak więc do poczytania! PIONA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *