Targi Ślubne w Poznaniu – będziemy tam!

targi ślubne poznań

Największe targi Ślubne w Wielkopolsce – XV Wielka Poznańska Gala Ślubna

W najbliższym czasie tj. 13.01.2019 w Poznaniu na międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się największe w Wielkopolsce targi Ślubne. To już XV Wielka Poznańska Gala Ślubna. Wydarzenie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ w tym roku bierzemy ślub i organizujemy wesele.

Targi ślubne w Poznaniu – dlaczego warto?

Targi ślubne w Poznaniu to doskonała okazja do poznania oferty wielu wystawców, którzy na co dzień reklamują się np. w internecie na różnych portalach związanych z organizacją ślubów, lub portalach społecznościowych. Spotykając się z firmami “twarzą w twarz” mamy okazję do zdobycia szczegółowych informacji na temat oferowanych usług. Mamy nadzieję, że na targach ślubnych znajdziemy także inspiracje na prezenty dla gości weselnych oraz na wystrój sali lub kościoła.

Gala ślubna to także okazja na zdobycie rabatów i nagród

To pierwsze targi tego typu, które odwiedzimy, a już żałujemy, że nie braliśmy udziału w poprzednich edycjach wielkiej gali ślubnej. Z opowiadań znajomych i relacji w internecie możemy wywnioskować, że wydarzenie to naprawdę może ułatwić organizację ślubu i wesela i zainspirować przyszłe młode pary do zorganizowania najważniejszego dnia w ich życiu. Na targach ślubnych mamy także okazję zdobyć atrakcyjne rabaty, a także prowadzone są liczne konkursy. W tym roku nagrodą główną jest wycieczka do Rzymu.

Podziękowania dla Beeba.pl za bilety na targi ślubne w Poznaniu

Bilety na wielką galę ślubną w Poznaniu zdobyliśmy dzięki wygranej w konkursie na facebook’u zorganizowanemu przez Beeba.pl Fotografia Film Fotobudka. Bardzo dziękujemy firmie za docenienie naszej kreatywność. Mamy nadzieję, że wystawcy na targach zaprezentują się z najlepszej strony, wszystkim życzymy powodzenia, a sobie życzymy załatwienia wszystkich najważniejszych spraw związanych z organizacją naszego ślubu i wesela.

PS. Po wydarzeniach postaramy się napisać artykuł o tym, czy naszym zdaniem rzeczywiście warto wybrać się na targi ślubne w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *